Pandemi ile hayatımızda doğal hale gelen online görüşmelerde Zoom en bilinir yöntem haline geldi. Ancak 2 üzeri katılımcı görüşmelerini 40 dakika ile sınırlaması bazılarımızın hoşuna gitmiyor olabilir. Bu tür probleminiz varsa aşağıdaki iki alternatifi kullanabilirsiniz. 100lerce alternatif Internette bulunabilir. Bu ikisini seçmemin teknoloji ile ilgiliolmayan birisi tarafından bile bilinir markalar olması.

2- Skype:

skype.com‘a gidiyorsunuz ve sağ üstteki host a meeting e tıklıyorsunuz. 50 kişiyle sınırlandırılmış ve zaman limiti yok.

2- Apple Facetime

Toplantı organizasyonunu yapanın bir Apple cihazına sahip olması gerekiyor. Katılımcıların böyle bir şartı yok. 32 Kişiye kadar destekiyor. Apple Facetime uygulamasını açın, Bağlantı yarat’a (Create a link) e tıklayın.

3 – Google meet:

meet.google.com a gidiyorsunuz ve buradan bir link oluşturuyorsunuz. Katılımcıların herhangi bir program indirmelerine gerek yok.. 60 dakika sınırı varmış, o yüzden bunu önermiyorum.

Adnan Uludag

Dijital ajansta yöneticilik yaptım.
Hedef kitlesi  A AB+ olan FMCG marka inşası gerçekleştirdim. Tahta Kaplan isimli romanım var.
Burada da reklamcılık, marka ve ürün yönetimi, UX konusunda ve diğer konularda bazı yazılar yazıyor, bazı hoşuma giden ingilizce yazıları çeviriyorum ve bazı linkler paylaşıyorum.